Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 15 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 284 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 15 - 21 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (16 października) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa, wojenna strzelanka - Heavy Fire: Red Shadow. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (16 października) do sprzedaży trafi  drugi dodatek fabularny do pierwszoosobowej gry RPG - Kingdom Come: Deliverance - The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (16 października) ukaże się druga część serii gier sportowych traktujących o koszykówce z przymrużeniem oka - NBA 2K Playgrounds 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (16 października) swoją premierę będzie miała kosmiczna gra akcji współpracująca z fizycznymi figurkami statków i pilotów - Starlink: Battle for Atlas. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 299,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (16 października) do sprzedaży trafi zwarta część serii trzecioosobowych slasherów typu musou - Warriors Orochi 4. Produkcja wydana zostanie na PC oraz PS4 i XOne (19.10) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (18 października) ukaże się humorystyczny, pierwszoosobowy symulator gotowania - Cooking Simulator. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (18 października) swoją premierę będzie miała odświeżona wersja japońskiej, trzecioosobowej gry RPG - Resonance of Fate 4K / HD Edition. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (18 października) do sprzedaży trafi detektywistyczna przygodówka rozgrywana z perspektywy pierwszoosobowej - Return of the Obra Dinn. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (18 października) ukaże się trzecioosobowa gra action RPG osadzona w realiach fantasy - Sinner: Sacrifice for Redemption. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (19 października) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowych bijatyk - Soul Calibur VI. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 179,90 zł oraz 299,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (19 października) do sprzedaży w edycji early eccess trafi multiplayerowa gra akcji z gatunku FPS - World War 3. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (19 października) ukaże się kolejna odsłona cyklu humorystycznych gier akcji - LEGO DC Super-Villains. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 169,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych..

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?