Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 08 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 310 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 8 - 14 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (9 października) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa strzelanka osadzona w realiach science-fiction - Evasion. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (9 października) do sprzedaży trafi pierwszoosobowy survival horror wyprodukowany z myślą o okularach rzeczywistości wirtualnej - Home Sweet Home. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 60,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (9 października) ukaże się odświeżona wersja platformówki z elementami gry akcji i skradanki - Mark of the Ninja Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (9 października) swoją premierę będzie miała platformówka z elementami łamigłówki opowiadająca o nadziei i bohaterstwie w obliczu bezwzględnego terroru - My Memory of Us. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 64,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (9 października) do sprzedaży trafi kolejna odsłona serii taktycznych RPG-ów osadzonych w realiach science-fiction - Space Hulk: Tactics. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (9 października) ukaże się gra wrestlingowa bazująca na licencjach federacji WWE i NXT - WWE 2K19. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 214,90 zł oraz 309,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (11 października) swoją premierę będzie miał dodatek do popularnego, turowego RPG-a utrzymanego w konwencji horroru - Darkest Dungeon: The Color of Madness. Produkcja wydana zostanie na PS4, PSV i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (11 października) do sprzedaży trafi japońska platformówka 2.5D utrzymana w klimacie łączącym humor z makabrą - The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (12 października) ukaże się kolejna odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanek - Call of Duty: Black Ops IIII. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 259,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?