Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 01 2018 Kategoria: brak 0 komentarzy 348 czytań

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 1 - 7 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (2 października) swoją premierę będzie miała czwarta odsłona popularnego cyklu samochodowych gier wyścigowych - Forza Horizon 4. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (2 października) do sprzedaży trafi kolejna odsłona popularnej serii zręcznościowych platformówek - Mega Man 11. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 123,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (2 października) ukaże się kolejne rozszerzenie do gry action RPG osadzonej w realiach science-fiction - The Surge: The Good, the Bad and the Augmented. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (4 października) swoją premierę będzie miał drugi duży dodatek do symulatora kierowcy ciężarówki - American Truck Simulator: Oregon. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 39,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (5 października) do sprzedaży trafi kolejna część serii trzecioosobowych gier akcji z otwartym światem - Assassin's Creed: Odyssey. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie gry 24,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?