Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 24 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 397 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 24 - 30 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (24 września) swoją premierę będzie miała przygodowa, surviovalowa gra akcji osadzona w realiach science fiction - HEVN. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (25 września) do sprzedaży trafi gra sportowa, która pozwala graczom stanąć do walki na ringu bokserskim - Creed: Rise to Glory. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (25 września) ukaże się narracyjna gra RPG osadzona w realiach fantasy - Pathfinder: Kingmaker. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (25 września) swoją premierę będzie miał drugi duży dodatek do gry RPG osadzonej w realiach fantasy - Pillars of Eternity II: Deadfire - Seeker, Slayer, Survivor. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (25 września) do sprzedaży trafi kontynuacja gry przygodowej z elementami strategii - This is the Police 2. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (25 września) ukaże się czwarta odsłona cyklu gier samochodowych poświęconych rajdom - V-Rally 4. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 199,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (25 września) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona serii taktycznych, trzecioosobowych gier RPG - Valkyria Chronicles 4. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowejSugerowana cena gry to 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (26 września) do sprzedaży trafi taktyczna gra RPG autorstwa fińskiego zespołu Snowhound Games - Deep Sky Derelicts: Na rubieżach kosmosu. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 54,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (27 września) ukaże się nowa odsłona legendarnego cyklu turowych gier taktycznych - Jagged Alliance: Rage!. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (27 września) swoją premierę będzie miała kontynuacja ciepło przyjętej epizodycznej gry przygodowej z 2015 roku - Life Is Strange 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (27 września) do sprzedaży trafi rytmiczna, platformowa gra przygodowa - Wandersong. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (28 września) ukaże się realistyczny symulator słynnego rajdu terenowego - Dakar 18. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 149,90 zł dla PC oraz 189,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (28 września) swoją premierę będzie miała kolejna część popularnego cyklu symulatorów piłki nożnej - FIFA 19. Produkcja wydana zostanie na PC, PS3, PS4, X360 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 249,90 zł dla PC, 199,90 zł dla PS3 i X360 oraz 289,90 zł dla PS4 i XOne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 września) do sprzedaży trafi czwarty dodatek DLC do pierwszoosobowej, wojennej strzelanki - Call of Duty: WWII - Shadow War. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?