Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 17 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 371 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 17 - 23 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (18 września) swoją premierę będzie miała kontynuacja ciepło przyjętej gry 60 Seconds! - 60 Parsecs!. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także wtorek (18 września) do sprzedaży trafi pierwszoosobowy thriller psychologiczny, w którym wcielamy się w niewidomą bohaterkę, orientującą się w przestrzeni dzięki echolokacji - Blind. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tegp samego dnia (18 września) ukaże się symulator poświęcony wędkarstwu - Fishing Sim World. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (18 września) swoją premierę będzie miała gra sportowa typu beat 'em up o mocno zręcznościowym charakterze - Mutant Football League: Dynasty Edition. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (18 września) do sprzedaży trafi kompilacja dwóch gier z serii Scribblenauts - Scribblenauts Mega Pack. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (18 września) ukaże się czwarta część słynnego cyklu dungeon-crawlerów - The Bard's Tale IV: Barrows Deep. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 99,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (18 września) swoją premierę będzie miał thriller psychologiczny i pierwsza gra będąca wynikiem współpracy pomiędzy SpectreVision i Ubisoft Montreal - Transference. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 99,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (19 września) do sprzedaży trafi sieciowa strzelanka typu battle royale - Ring of Elysium. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (20 września) ukaże się kompleksowy remake klasycznej przygodówki z gatunku visual novel - Steins;Gate Elite. Produkcja wydana zostanie na PSV w japońskiej wersji językowej (angielskie napisy). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (20 września) swoją premierę będzie miała gra przygodowa z elementami logicznymi - The Gardens Between. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (21 września) do sprzedaży trafi eksploracyjna gra przygodowa z mnóstwem łamigłówek, piękną, ręcznie rysowaną grafiką, osadzona w surrealistycznym świecie - My Brother Rabbit. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?