Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 10 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 351 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 10 - 16 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (11 września) swoją premierę będzie miał pierwszoosobowy sandbox utrzymany w klimacie fantasy i przeznaczony do rozgrywki sieciowej - Boundless. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także wtorek (11 września) do sprzedaży trafi kolejna odsłona cyklu gier sportowych traktujących o koszykówce - NBA 2K19. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 214,90 zł dla PC oraz 279,90 zł dla wersji konslowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (12 września) w edycji early access ukaże się kolejna odsłona serii samochodowych gier wyścigowych - Assetto Corsa Competizione. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (12 września) swoją premierę będzie miał ekonomiczny symulator prac budowlanych, wzbogacony o rozbudowane elementy strategiczne - Construction Simulator 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (13 września) do sprzedaży trafi klasyczna przygodówka typu point'n'click z elementami detektywistycznymi - Lamplight City. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (14 września) ukaże się kolejna część popularnego cyklu symulatorów hokeja - NHL 19. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 289,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (14 września) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona słynnego cyklu trzecioosobowych, przygodowych gier akcji - Shadow of the Tomb Raider. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?