Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 03 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 778 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 3 - 9 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (3 września) swoją premierę będzie miała puełkowa wersja kolejnej odsłony popularnego cyklu gier akcji z elementami RPG - Monster Hunter: World. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (4 września) do sprzedaży platformowa gra akcji typu roguelike - Claws of Furry. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (4 września) ukaże się trzeci duży dodatek do pierwszoosobowej strzelanki - Destiny 2: Forsaken. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tgo samego dnia (4 września) swoją premierę będzie miała jedenasta część kultowej serii japońskich gier RPG osadzonych w realiach fantasy - Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (4 września) do sprzedaży trafi gra RPG akcji z bocznym przewijaniem w 2D, osadzona w industrialnym gotyckim świecie - Moonfall Ultimate. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne (05.09) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (4 września) ukaże się platformówka science-fiction, w której wcielamy się w kosmicznego rozbitka - Planet Alpha. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (4 września) swoją premierę będzie miała zremasterowana wersja drugiej odsłony cyklu gier akcji - Zone of the Enders: The 2nd Runner Mars. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 (06.09) w angielskiej wersji językowej i sugerowana cenie 134,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (6 września) do sprzedaży trafi kolejny dodatek DLC do ekonomicznej, turowej strategii wojennej - Europa Universalis IV: Dharma. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (6 września) ukaże się czwarta odsłona cyklu gier samochodowych poświęconych rajdom - V-Rally 4. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (7 września) swoją premierę będzie miała przygodowa, surviovalowa gra akcji osadzona w realiach science fiction - Hevn. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (7 września) do sprzedaży trafi gra z gatunku action RPG utrzymana w realiach science-fiction - Immortal: Unchained. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (7 września) ukaże się kolejna część serii samochodowych gier wyścigowych - NASCAR Heat 3. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (7 września) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu symulatorów koszykówki od EA Sports - NBA Live 19. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 289,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (7 września) do sprzedaży trafi trzecioosobowa gra akcji, w której wcielamy się w jednego ze znanych superbohaterów - Spider-Man. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 279,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?