Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 27 2018 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 392 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 27 sierpnia - 2 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (28 sierpnia) swoją premierę będzie miało trzecie rozszerzenie do pierwszoosobowej strzelanki - Far Cry 5: Dead Living Zombies. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (21 sierpnia) do sprzedaży w edycji early access trafi zaprojektowana przez studio Vostok Games wieloosobowa strzelanka FPS - Fear the Wolves. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 sierpnia) ukaże się trzecioosobowa strzelanka nastawiona na rozgrywkę kooperacyjną - Strange Brigade. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 179,90 zł dla PC orz 209,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (28 sierpnia) swoją premierę będzie miała tajemnicza opowieść science-fiction stworzona z myślą o urządzeniach VR - Torn. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (28 sierpnia) do sprzedaży trafi rozbudowany remake drugiej części popularnej serii trzecioosobowych gier akcji - Yakuza Kiwami 2. Produkcja wydana zostanie na PS4 w japońskiej wersji językowej z angielskimi napisami i sugerowanej cenie 209,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (29 sierpnia) ukaże się dynamiczna, pierwszoosobowa strzelanka drużynowa - Firewall: Zero Hour. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (30 sierpnia) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu gier sportowych traktujących o piłce nożnej - Pro Evolution Soccer 2019. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 232,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (30 sierpnia) do sprzedaży trafi strategia ekonomiczna z elementami symulacji, w której przejmujemy kontrolę nad kliniką - Two Point Hospital. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 136,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (31 sierpnia) ukaże się symulator lotniczy w realiach II wojny światowej - Dywizjon 303: Bitwa o Anglię. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (31 sierpnia) swoją premierę będzie miała kontynuacja serii gier RPG - Divinity: Original Sin II - Definitive Edition. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 229,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (31 sierpnia) do sprzedaży trafi wieloosobowa gra akcji, osadzona jest w uniwersum Naruto - Naruto to Boruto Shinobi Striker. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 179,90 zł dla PC oraz 299,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (31 sierpnia) ukaże się gra action RPG typu hack'n'slash osadzona w realiach fantasy - Shadows: Awakening. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 142,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:07 wrzesień 2018

    Yakuza Kiwami 2, Shinobi Striker, Torn, Firewall: Zero Hour... powariować można Grin