Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 20 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 343 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 20 - 26 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (21 sierpnia) swoją premierę będzie miała zręcznościowa, platformowa bijatyka - Brawlout. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (21 sierpnia) do sprzedaży trafi zremasterowana wersja samochodowej gry wyścigowej - Burnout Paradise Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (21 sierpnia) ukaże się bezpośrednia kontynuacja platformówki typu metroidvania - Guacamelee! 2. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (21 sierpnia) swoją premierę będzie miała kompletna edycja ponadczasowych klasyków - Shenmue I & II. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 149,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (23 sierpnia) do sprzedaży trafi gra RPG akcji osadzona w bogatym uniwersum Warhammer 40k - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (24 sierpnia) ukaże się gra wyścigowa oparta na licencji Formuły 1 - F1 2018. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 199,90 zł i 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (24 sierpnia) swoją premierę będzie miała interaktywna gra przygodowa oparta na licencji popularnej filmowej serii - Planet of the Apes: Last Frontier. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?