Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 13 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 491 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 13 - 19 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (14 sierpnia) swoją premierę będzie miała dwuwymiarowa, platformowa gra action RPG - Death's Gambit. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (14 sierpnia) do sprzedaży w edycji early access trafi pierwszoosobowa, sieciowa strzelanka - Deathgarden. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (14 sierpnia) ukaże się szpiegowska strategia turowa z elementami RPG - Phantom Doctrine. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (14 sierpnia) swoją premierę będzie miał kosmiczny sandboks rozgrywający się w przyszłości - TerraTech. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (14 sierpnia) do sprzedaży trafi ostatni sezon serii epizodycznych gier przygodowych - The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (14 sierpnia) ukaże się siódmy dodatek do klasycznego MMORPG osadzonego w realiach fantasy - World of Warcraft: Battle for Azeroth. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (15 sierpnia) swoją premierę będzie miała sandboksowa gra RPG z elementami strategicznymi, osadzona w realiach fantasy - Graveyard Keeper. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (15 sierpnia) do sprzedaży trafi trzecioosobowa, dystopijna przygodówka osadzona w realiach science-fiction - State of Mind. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?