Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 06 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 392 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 6 - 12 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (7 sierpnia) swoją premierę będzie miała gra akcji stanowiąca połączenie gatunków roguelite i metroidvania - Dead Cells. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 79,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (7 sierpnia) do sprzedaży trafi platformówka z elementami gry przygodowej - Flipping Death. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (7 sierpnia) ukaże się postapokaliptyczna gra MMO, należąca do podgatunku survival sandboksów - H1Z1. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (7 sierpnia) swoją premierę będzie miał kolejny dodatek do cyfrowej gry karcianej - Hearthstone: Projekt Hukatomba. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (7 sierpnia) do sprzedaży trafi druga odsłona cyklu humorystycznych gier zręcznościowych - Overcooked 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 99,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (7 sierpnia) ukaże się zręcznościowa gra towarzyska - Slam Land. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (8 sierpnia) swoją premierę będzie miała gra przygodowa typu point'n'click utrzymana w klimacie thrillera z elementami nadprzyrodzonymi - Unavowed. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (9 sierpnia) do sprzedaży trafi kolejna odsłona popularnego cyklu gier akcji z elementami RPG - Monster Hunter: World. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (9 sierpnia) ukaże się pierwszoosobowa, sieciowa strzelanka wojenna - Post Scriptum. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (9 sierpnia) swoją premierę będzie miał piąty duży dodatek do strategii RTS - Total War: Rome II - Rise of the Republic. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (10 sierpnia) do sprzedaży trafi kolejna odsłona popularnego cyklu symulatorów futbolu amerykańskiego - Madden NFL 19. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (10 sierpnia) ukaże się kosmiczny sandboks rozgrywający się w przyszłości - TerraTech. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (10 sierpnia) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa, przygodowa gra akcji, osadzona w alternatywnej wersji Anglii - We Happy Few. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?