Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 30 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 361 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 30 lipca - 5 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (31 lipca) swoją premierę będzie miał niesamodzielne rozszerzenie fabularne do humorystycznej gry RPG - South Park: The Fractured But Whole - Bring the Crunch. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (31 lipca) do sprzedaży trafi trójwymiarowa, zręcznościowa platformówka - Tiny Hands Adventure. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

Aktualizacja: Premiera zostałą przesunięta na sobotę (04.08).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (1 sierpnia) ukaże się trzecioosobowa gra akcji, w której bierzemy udział w głośnych przemianach politycznych, jakie miały miejsce w roku 1979 w Iranie - 1979 Revolution: Black Friday. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne (03.08) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (1 sierpnia) swoją premierę będzie miała kolejna część serii trzecioosobowych, gangsterskich gier akcji - Yakuza 0. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej z japońskim dubbingiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (2 sierpnia) do sprzedaży trafi sieciowa gra akcji, której twórcy rzucają rękawice studiu Wargaming.netArmored Warfare. Produkcja wydana zostanie na XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (2 sierpnia) ukaże się kolejna odsłona cieszącego się uznaniem tytułu z gatunku dramatu w klimatach filmu noir - This is the Police 2. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?