Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 23 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 336 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 23 - 29 lipca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (24 lipca) ukaże się pełen zwrotów akcji, międzygwiezdny pojedynek, który wymaga odpowiedniej taktyki i umiejętności aby z niego ocaleć - Detached. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (24 lipca) swoją premierę będzie miał zestaw dwóch kompilacji obejmujący wszystkie gry spod szyldu Mega Man X - Mega Man X Legacy Collection 1 + 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (24 lipca) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa gra akcji utrzymana w klimacie science-fiction - No Man's Sky. Produkcja wydana zostanie na XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (24 lipca) ukaże się symulator umożliwiający poznanie od strony praktycznej potężnych i ciężkich pociągów towarowych Train Sim World: CSX Heavy Haul. Produkcja wydana zostanie na PC (pudełko) i PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (26 lipca) swoją premierę będzie miał trzeci dodatek DLC do pierwszoosobowej, wojennej strzelanki - Call of Duty: WWII - United Front. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (26 lipca) do sprzedaży trafi ostatni i najbardziej dramatyczny rozdział dojrzałej opowieści toczącej się w świecie inspirowanym mitologią wikingów - The Banner Saga 3. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?