Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 16 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 371 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 16 - 22 lipca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (17 lipca) ukaże się humorystyczna, przygodowa gra akcji oparta na motywach serialu animowanego Pora na przygodę! - Adventure Time: Pirates of the Enchiridion. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne (20.07) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (17 lipca) swoją premierę będzie miało drugie rozszerzenie do pierwszoosobowej strzelanki - Far Cry 5: Lost on Mars. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (17 lipca) do sprzedaży trafi roguelike'owy FPS, w którym gracz musi wykazać się nie lada zręcznością i szybkim palcem na spuście - Mothergunship. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (17 lipca) ukaże się pudełkowa wersja klasycznej, dwuwymiarowej, zręcznościowej platformówki o przygodach jeża Sonica Sonic Mania. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (17 lipca) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona klasycznego cyklu tunelowych strzelanek w realiach science fiction - Tempest 4000. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (18 lipca) do sprzedaży w edycji early access trafi wieloosobowa, pierwszoosobowa strzelanka - Fear the Wolves. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (18 lipca) ukaże się pierwszoosobowa, sieciowa strzelanka wojenna Post Scriptum. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (19 lipca) swoją premierę będzie miał pełen zwrotów akcji, międzygwiezdny pojedynek, który wymaga odpowiedniej taktyki i umiejętności aby z niego ocaleć - Detached. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?