Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 09 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 327 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 9 - 15 lipca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (10 lipca) ukaże się trzecioosobowa strzelanka MMO osadzona w realiach science-fiction - Defiance 2050. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (10 lipca) swoją premierę będzie miała wymagająca, pierwszoosobowa gra logiczna osadzona w niedalekiej przyszłości - The Spectrum Retreat. Produkcja wydana zostanie na PS4 oraz PC i XOne (13.07) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (11 lipca) do sprzedaży trafi kontynuacja pierwszoosobowej gry akcji z elementami RPG - Warhammer: Vermintide 2. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (12 lipca) ukaże się pierwszoosobowa gra akcji, która pozwala graczom zasmakować przygód z bohaterami komiksowego cyklu The Walking Dead The Walking Dead: Our World. Produkcja wydana zostanie na urządzenie mobilne z systemem Android w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (12 lipca) swoją premierę będzie miała klasyczna strategia turowa, która korzysta z formuły 4X - Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 161,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (13 lipca) do sprzedaży trafi zręcznościowa gra wyścigowa, w której gracze zasiadają za sterami gokartów - All-Star Fruit Racing. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (13 lipca) ukaże się kontynuacja zręcznościowej gry samochodowej, w której zasiadamy za kierownicą jednego z pojazdów i powodujemy widowiskowe kraksy Danger Zone 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 lipca) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa strzelanka utrzymana w konwencji survivalu - Earthfall. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 107,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?