Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia czerwiec 18 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 401 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 18 - 24 czerwca będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (18 czerwca) do sprzedaży trafi strategia ekonomiczna, w której naszym zadaniem jest poprowadzenie do zwycięstwa własnej drużyny e-sportowej - ESport Manager. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (19 czerwca) ukaże się dodatek do popularnego, turowego RPG-a utrzymanego w konwencji horroru - Darkest Dungeon: The Color of Madness. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, PSV i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (19 czerwca) swoją premierę będzie miała platformowa gra przygodowa osadzona w realiach fantasy - Haimrik. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 74,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (22 czerwca) do sprzedaży trafi kolejna odsłona cyklu zręcznościowych bijatyk - BlazBlue Cross Tag Battle. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (22 czerwca) ukaże się pudełkowa wersja odświeżonego, klasycznego RPG-a od studia BioWare - Neverwinter Nights: Enhanced Edition. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (22 czerwca) swoją premierę będzie miał pierwszoosobowy dungeon crawler osadzony w realiach fantasy - The Lost Child. Produkcja wydana zostanie na PS4 i PSV w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (22 czerwca) do sprzedaży trafi kolejny dodatek do popularnego symulatora życia - The Sims 4: Cztery pory roku. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?