Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia czerwiec 11 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 350 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 11 - 17 czerwca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (12 czerwca) do sprzedaży trafi ekonomiczna strategia utrzymana w realiach science-fiction - Jurassic World: Evolution. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 199,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (12 czerwca) ukaże się pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru psychologicznego - Lust for Darkness. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (12 czerwca) swoją premierę będzie miała gra sportowa traktująca o tenisie ziemnym - Tennis World Tour. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (13 czerwca) do sprzedaży trafi kolejna odsłona serii symulatorów autobusów miejskich - Bus Simulator 18. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (14 czerwca) ukaże się sandboksowa gra przygodowa ufundowana na Kickstarterze - Deiland. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (14 czerwca) swoją premierę będzie miała samochodowa gra wyścigowa nastawiona na emocjonującą rywalizację modyfikowanych pojazdów - Next Car Game: Wreckfest. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (15 czerwca) do sprzedaży trafi platformowa gra akcji utrzymana w konwencji LEGO - LEGO Iniemamocni. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w podwójnej wersji językowej do wybory (polskiej i angielskiej). Sugerowana cena gry to 169,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?