Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia czerwiec 04 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 334 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 4 - 10 czerwca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (5 czerwca) do sprzedaży trafi pierwsze rozszerzenie do świetnie odebranej skradanki - Aragami: Nightfall. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 czerwca) ukaże się kolejna odsłona cyklu zręcznościowych bijatyk - BlazBlue Cross Tag Battle. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 (22.06) w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 czerwca) swoją premierę będzie miało pierwsze rozszerzenie do pierwszoosobowej strzelanki - Far Cry 5: Mroczne godziny. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (5 czerwca) do sprzedaży trafi zręcznościowa, samochodowa gra wyścigowa - OnRush. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 219,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 czerwca) ukaże się eksploracyjna, pierwszoosobowa gra przygodowa - Shape of the World. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne (06.06) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 czerwca) swoją premierę będzie miał remake kultowej bijatyki typu beat 'em up, w której głównym bohaterem jest były gwiazdor koszykarskiej ligi NBA, Shaquille O’Neal - Shaq Fu: A Legend Reborn. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (5 czerwca) do sprzedaży trafi kolejne rozszerzenie do gry MMORPG osadzonej w świecie fantasy - The Elder Scrolls Online: Summerset. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 czerwca) ukaże się mroczne RPG akcji z elementami horroru od studia DONTNOD Entertainment - Vampyr. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 199,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 czerwca) swoją premierę będzie miała gra RPG akcji osadzona w bogatym uniwersum Warhammer 40k - Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (6 czerwca) do sprzedaży trafi gra wyścigowa osadzona w realiach science-fiction - Antigraviator. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (7 czerwca) ukaże się kolejna część popularnego cyklu motocyklowych wyścigów opartych na licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata - MotoGP 18. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (7 czerwca) swoją premierę będzie miała zręcznościowa gra wyścigowa, w której gracze kierują gokartami - The Karters. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (8 czerwca) ukaże się trzecioosobowa gra akcji utrzymana w konwencji survival horroru - Crying is not Enough. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?