Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 28 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 365 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 28 maja - 3 czerwca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (29 maja) ukaże się pierwszoosobowy survival horror utrzymany w konwencji skradanki - Agony. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 139,90 zł dla PC oraz 169,90 zł dla wersji konsolowych.
.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (29 maja) swoją premierę będzie miała gra akcji, w której tniesz, siekasz i miażdżysz swoich wrogów - Die for Valhalla!. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne (30.05) w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (29 maja) do sprzedaży trafi RPG akcji z elementami rogue-lite - Moonlighter. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (29 maja) ukaże się oryginalna gra przygodowa z elementami logicznymi - Old Man's Journey. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (29 maja) swoją premierę będzie miała kolekcja klasycznych gier SEGA z konsol Mega Drive i Genesis - SEGA MegaDrive Classics. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (29 maja) do sprzedaży trafi kolekcja idealnie zbalansowanych gier z automatów - Street Fighter 30th Anniversary Collection. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (29 maja) swoją premierę będzie miała oryginalna hybryda platformówki i gry typu metroidvania - Yoku's Island Express. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 71,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (30 maja) do sprzedaży trafi dwuwymiarowa gra logiczno-platformowa - Shift Quantum. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (30 maja) ukaże się we wczesnym dostępie gra MMORPG osadzona w realiach fantasy - Bless Online. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (31 maja) swoją premierę będzie miała gangsterska gra akcji, wzorowana na starych włoskich filmach kryminalnych - Milanoir. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (31 maja) do sprzedaży trafi cyberpunkowa skradanka z elementami platformówki typu metroidvania - Quantum Replica. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?