Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 21 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 1,419 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 21 - 27 maja będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (21 maja) ukaże się trzecioosobowa gra akcji utrzymana w konwencji survivalu - Next Day: Survival. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w poniedziałek (21 maja) swoją premierę będzie miało kolejne rozszerzenie do gry MMORPG osadzonej w świecie fantasy - The Elder Scrolls Online: Summerset. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (22 maja) do sprzedaży trafi rozbudowana strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach historycznych - Ancestors Legacy. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 149,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (22 maja) ukaże się kosmiczna strzelanka, w której eksplorujemy galaktykę o otwartej strukturze - Everspace. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (22 maja) swoją premierę będzie miała druga część serii gier sportowych traktujących o koszykówce z przymrużeniem oka - NBA Playgrounds 2. Produkcja wydana zostanie na PC oraz PS4 i XOne (23.05) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (22 maja) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa gra akcji stworzona z myślą o okularach rzeczywistości wirtualnej - One Piece: Grand Cruise. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (22 maja) ukaże się pudełkowa wersja kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanek - Space Hulk: Deathwing. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (22 maja) swoją premierę będzie miała kontynuacja sandboksowej gry akcji z elementami survivalu, z zombie w roli głównej - State of Decay 2. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (22 maja) do sprzedaży trafi gra sportowa traktująca o tenisie ziemnym - Tennis World Tour. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (24 maja) ukaże się platformowa gra akcji typu metroidvania, osadzona w realiach fantasy - Bloodstained: Curse of the Moon. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, PSV, XOne i 3DS w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (24 maja) swoją premierę będzie miało rozszerzenie wzbogacające Twoje miasto o wesołe miasteczka, rezerwaty przyrody, parki i ogrody zoologiczne - Cities: Skylines – Parklife. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (24 maja) do sprzedaży trafi gra przygodowa typu point & click - Unforeseen Incidents. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (25 maja) ukaże się odświeżona wersja trzecioosobowej gry action RPG - Dark Souls: Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 159,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (25 maja) swoją premierę będzie miała gra przygodowa osadzona w realiach science-fiction - Detroit: Become Human. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 279,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (25 maja) do sprzedaży trafi kontynuacja gry typu tower defense z 2008 roku - PixelJunk Monsters 2. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?