Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 14 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 363 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 14 - 20 maja będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (15 maja) ukaże się dwuwymiarowa gra akcji / RPG, w której gracz wcielamy się w szukającego sławy i bogactw herosa - Dragon's Crown Pro. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 189,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (15 maja) swoją premierę będzie miała przygodowa gra platformowa - Forgotton Anne. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (15 maja) do sprzedaży trafi najpełniejsze wydanie najnowszej gry o Agencie 47Hitman: Definitive Edition. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 239,90 zł. Wersja pudełkowa pojawi się w sprzedaży 18 maja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (17 maja) ukaże się gra przygodowa, w której prowadzisz wyjątkowy pojazd po wysuszonym dnie oceanu - FAR: Lone Sails. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (17 maja) swoją premierę będzie miała oldskulowa, zręcznościowa platformówka 2D - Fox n Forests. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (17 maja) do sprzedaży trafi zestaw zawierający dwie zręcznościowe gry logiczne z serii FRAMED - FRAMED Collection. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (17 maja) ukaże się ekonomiczny symulator, w którym zostajemy jednoosobową ekipą renowacyjną - Generalne remonty domów: House Flipper. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (18 maja) swoją premierę w wersji pudełkowej będzie miała kolejna odsłona cyklu rajdowych gier motocyklowych - MX vs. ATV: All Out. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 159,90 zł dla PC oraz 199,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (18 maja) do sprzedaży trafi odświeżona edycja klasycznego hack’n’slasha - Titan Quest: Anniversary Edition. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?