Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 07 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 369 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 7 - 13 maja będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (8 maja) ukaże się realistyczna symulacja tenisa - AO International Tennis. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (8 maja) swoją premierę będzie miała gra akcji, survivalowy sandbox osadzony w uniwersum Conana - Conan Exiles. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 149,90 zł dla PC oraz 199,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 maja) do sprzedaży trafi humorystyczna, przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji survivalu - Death Road to Canada. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (8 maja) ukaże się kolejny dodatek do pierwszoosobowej, wieloosobowej strzelanki osadzonej w realiach science-fiction - Destiny 2: Warmind. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (8 maja) swoją premierę będzie miała kosmiczna gra akcji typu shoot 'em oraz roguelike - Last Encounter. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 maja) do sprzedaży trafi drugie rozszerzenie do trzecioosobowej gry akcji osadzonej w realiach fantasy - Śródziemie: Cień wojny - Pustkowia Mordoru. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (8 maja) ukaże się drużynowa strzelanka z elementami strategii umieszczona w świecie antycznej technologii - Paladins: Champions of the Realm. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (8 maja) swoją premierę będzie miała kontynuacja gry RPG osadzonej w świecie fantasy - Pillars of Eternity II: Deadfire. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 maja) do sprzedaży trafi bezpośredni sequel gry przygodowej należącej do podgatunku visual novel, utrzymanej w konwencji thrillera - Steins;Gate 0. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (8 maja) ukaże się pierwszoosobowa, przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie science-fiction - Tacoma. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (8 maja) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa, przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji horroru - Through the Woods. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 maja) do sprzedaży trafi zręcznościowa gra wyścigowa osadzona w realiach science-fiction - Trailblazers. Produkcja wydana zostanie na PC,  PS4 i XOne (09.05) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę  (9 maja) ukaże się zręcznościowa gra logiczna z elementami roguelike, ukazana w widoku izometrycznym - Subaeria. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (10 maja) swoją premierę będzie miał drugi dodatek DLC do pierwszoosobowej, wojennej strzelanki - Call of Duty: WWII - The War Machine. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (10 maja) do sprzedaży trafi dynamiczna, futurystyczna, zespołowa gra sportowa - Laser League. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek  (11 maja) ukaże się pudełkowa wersja odświeżonej gry RPG z 2002 roku - Neverwinter Nights: Enhanced Edition. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?