Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 30 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 347 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 30 kwietnia - 6 maja będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (30 kwietnia) we wczesnym dostepie ukaże się roguelike’owa strzelanka z widokiem izometrycznym, osadzona w realiach science-fiction - Beacon. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w poniedziałek (30 kwietnia) swoją premierę będzie miał pierwszoosobowy survival horror, za stworzenie którego odpowiada studio SKS GamesThe Forest. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (30 kwietnia) do sprzedaży trafi najnowsza odsłona jednego z najbardziej zaawansowanych i realistycznych symulatorów lotniczych - X-Plane 11. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 209,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (1 maja) ukaże się pierwszosobowa strzelanka wykorzystująca okulary rzeczywistości wirtualnej - Killing Floor: Incursion. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (3 maja) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona serii historycznych gier strategicznych - Total War Saga: Thrones of Britannia. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (4 maja) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa gra akcji z losowo generowanymi lokacjami - City of Brass. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?