Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 23 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 350 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 23 - 29 kwietnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (24 kwietnia) ukaże się taktyczna gra cRPG z turowym systemem walki - BattleTech. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 149,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (24 kwietnia) swoją premierę będzie miała strategiczna gra survivalowa osadzona w postapokaliptycznym świecie - Frostpunk. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerwana cena gry to 109,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (24 kwietnia) do sprzedaży trafi zręcznościowa gra logiczna z elementami roguelike, ukazana w widoku izometrycznym - Subaeria. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4, XOne w angielskiej wersji językowej.

Aktualizacja: Premiera przesunięta na 9 maja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (24 kwietnia) ukaże się gra action RPG typu roguelike ukazana w widoku izometrycznym - The Swords of Ditto. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (25 kwietnia) swoją premierę będzie miała humorystyczna, przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji survivalu - Death Road to Canada. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

Aktualizacja: Premiera przesunięta na 8 maja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (26 kwietnia) do sprzedaży trafi platformowa gra logiczna - Inked. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (26 kwietnia) ukaże się zręcznościowa, dwuwymiarowa platformówka z elementami przygodowymi - Light Fall. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (26 kwietnia) swoją premierę będzie miała skradankowa gra akcji przeznaczona do zabawy wieloosobowej - Murderous Pursuits. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (26 kwietnia) do sprzedaży trafi przygodowa gra logiczna, w której wyruszamy w podróż w poszukiwaniu miłości - Solo. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (27 kwietnia) ukaże się pudełkowa edycja turowej strategii cRPG utrzymanej w klimacie mrocznego fantasy - Darkest Dungeon. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).Sugerowana cena gry to 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?