Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 16 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 1,339 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 16 - 22 kwietnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (16 kwietnia) ukaże się trzecioosobowa gra action RPG osadzona w realiach fantasy - Ys VIII: Lacrimosa of Dana. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (17 kwietnia) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu trzecioosobowych gier akcji, przedstawiających kulisy działania japońskiego półświatka - Yakuza 6: The Song of Life. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerwanej cenie 249,90 zł..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (19 kwietnia) do sprzedaży trafi produkcja łącząca elementy strategii turowej, jRPG-a i gier typu roguelike - For the King. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (19 kwietnia) ukaże się ekonomiczny symulator, w ktorym wcielamy się w jednoosobową ekipą renowacyjną - Generalne remonty domów: House Flipper. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (20 kwietnia) swoją premierę będzie miała pudełkowa edycja turowej strategii cRPG utrzymanej w klimacie mrocznego fantasy - Darkest Dungeon. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).Sugerowana cena gry to 129,90 zł.

Aktualizacja: Premiera przesunięta na 27.04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (20 kwietnia) do sprzedaży trafi pudełkowa wersja przygodowej gry akcji,w której wcielamy się w naukowca imieniem Wilson - Don't Starve. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (20 kwietnia) ukaże się kolejna odsłona legendarnej serii slasherów - God of War. Produkcja wydana zostanie na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 279,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?