Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 09 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 447 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 9 - 15 kwietnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (10 kwietnia) ukaże się drugi dodatek DLC do pierwszoosobowej, wojennej strzelanki - Call of Duty: WWII - The War Machine. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (10 kwietnia) swoją premierę będzie miała przygodowa gra akcji osadzona w realiach fantasy - Extinction. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (10 kwietnia) do sprzedaży trafi oryginalna gra przygodowa, w której poznasz tajemnice magicznego świata Spark - Masters of Anima. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.Sugerowana cena gry na PC to 79,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (10 kwietnia) ukaże się gra fabularna (taktyczne RPG) autorstwa Pixelated MilkRegalia: Of Men And Monarchs. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne (13.04) w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (11 kwietnia) swoją premierę będzie miała przygodowa gra akcji typu hack'n'slash - Hellblade: Senua's Sacrifice. Produkcja wydana zostanie na XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (11 kwietnia) do sprzedaży trafi druga część serii strategii turowych osadzonych w realiach fantasy - Warhammer Quest 2: The End Times. Produkcja wydana zostanie na urządzenie mobilne z systemem Android w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (11 kwietnia) ukaże się japońska gra action RPG osadzona w realiach fantasy - Ys Origin. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (12 kwietnia) swoją premierę będzie miała zręcznościowa platformówka utrzymana w mrocznym klimacie - Dream Alone. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

Aktualizacja: Premiera została przesunięta na 25.05.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (12 kwietnia) do sprzedaży trafi ekonomiczny symulator, w ktorym wcielamy się w jednoosobową ekipą renowacyjną - Generalne remonty domów: House Flipper. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 69,90 zł.

Aktualizacja: Premiera została przesunięta na 19.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (12 kwietnia) ukaże się taktyczna gra RPG utrzymana w klimacie fantasy - Tower of Time. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (13 kwietnia) swoją premierę będzie miała gra logiczna utrzymana w konwencji horroru i ukazana w widoku izometrycznym - Friday the 13th: Killer Puzzle. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?