Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia kwiecień 02 2018 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 448 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 2 - 8 kwietnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (3 kwietnia) ukaże się pierwszoosobowa gra akcji stworzona z myślą o rzeczywistości wirtualnej - Crisis on the Planet of the Apes. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (3 kwietnia) swoją premierę będzie miała zabawna, dwuwymiarowa, przygodowa gra akcji - The Adventure Pals. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (3 kwietnia) do sprzedaży trafi gra z gatunku MMOcRPG autorstwa Bluehole Studios - TERA. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (3 kwietnia) ukaże się pierwszoosobowa gra RPG stworzona z myślą o rzeczywistości wirtualnej - The Elder Scrolls V: Skyrim VR. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing). Sugerowana cena gry to 259,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (5 kwietnia) swoją premierę będzie miała survivalowa gra akcji z elementami RPG - Impact Winter. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (6 kwietnia) do sprzedaży trafi strategia ekonomiczna, w której zajmujemy się zarządzaniem gospodarstwem rolnym - Farm Manager 2018. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 69,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:02 kwiecień 2018

    Bardzo spodobał mi się reboot Planety Małp, więc kręci mnie ten tytuł VR. Będzie trzeba obczaić.