Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia marzec 12 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 1,301 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 12 - 18 marca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (13 marca) ukaże się drugi fabularny dodatek do trzecioosobowej gry akcji - Assassin's Creed: Origins - The Curse of the Pharaohs. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (13 marca) swoją premierę będzie miał zestaw konwersji trzech pierwszych części serii Devil May CryDevil May Cry HD Collection. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (13 marca) do sprzedaży trafi rozszerzeni do popularnego symulatora rolnika - Farming Simulator 17: Oficjalny Dodatek 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 49,90 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 marca) ukaże się trzecioosobowa, przygodowa gra akcji z domieszką RPG, osadzona w realiach fantasy - Ghost of a Tale. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 79,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (13 marca) do sprzedaży trafi symulator rolniczy pozwalający wcielić się w farmera, który musi zadbać o rozwój swojego gospodarstwa rolnego - Pure Farming 2018. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 99,90 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (13 marca) ukaże się kontynuacja pierwszoosobowej, przygodowej gry logicznej z 2012 roku - Q.U.B.E. 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (13 marca) swoją premierę będzie miała detektywistyczna gra przygodowa - The 25th Ward: The Silver Case. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 (16.03) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (13 marca) do sprzedaży trafi trzecioosobowa epizodyczna przygodówka podzielona na pięć odcinków - The Council. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (13 marca) ukaże się odświeżona wersja detektywistycznej gry przygodowej typu point-and-click - The Raven Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (15 marca) swoją premierę będzie miała strategia ekonomiczna typu city builder, pozwalająca na zaprojektowanie i zarządzanie kolonią na Marsie - Surviving Mars. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 142,90 zł dla PC oraz 199,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (15 marca) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa gra przygodowa, w której wcielamy się w jednego z trzech bohaterów - The Way of Life: Definitive Edition. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (16 marca) ukaże się zremasterowana wersja wyścigów samochodowych - Burnout Paradise Remastered. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 149,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (16 marca) swoją pudełkową premierę będzie miał kolejny dodatek do popularnego symulatora życia - The Sims 4: Przygoda w dżungli. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy)

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?