Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 26 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 565 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 26 lutego - 4 marca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (27 lutego) ukaże się kontynuacja platformowej gry logicznej - de Blob 2: The Underground. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (27 lutego) swoją premierę będzie miała samochodowa gra wyścigowa o tematyce rajdowej - Gravel. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 179,90 zł dla PC oraz 289,90 zł dla wersji konsolowych. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (27 lutego) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa strzelanka, której akcja rozgrywa się w egipskich piramidach - Immortal Redneck. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (27 lutego) ukaże się trzecioosobowa, przygodowa gra akcji z elementami platformówki, osadzona w realiach fantasy - Mulaka. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne (02.03) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (27 lutego) swoją premierę będzie miał kolejny dodatek do popularnego symulatora życia - The Sims 4: Przygoda w dżungli. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (27 lutego) posiadacze PlayStation VR będą mogli przeżyć przygodę w świecie fantasy z Quill w grze Moss.

 

 

 

Moss

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (1 marca) do sprzedaży trafi pierwszy dodatek DLC do pierwszoosobowej, wojennej strzelanki - Call of Duty: WWII - The Resistance. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (2 marca) ukaże się kontynuacja wydanej w 2015 roku dwuwymiarowej strzelanki - Guns, Gore and Cannoli 2. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (2 marca) swoją premierę będzie miała turowa strategia taktyczna utrzymana w realiach fantasy - Pit People. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?