Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 19 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 524 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 19 - 25 lutego będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (20 lutego) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa, eksploracyjna gra przygodowa - The Station. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (20 lutego) ukaże się odświeżona wersja pierwszej części legendarnej serii historycznych strategii czasu rzeczywistego - Age of Empires: Definitive Edition. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (20 lutego) swoją premierę będzie miała sieciowa gra akcji traktująca o starciach współczesnych czołgów i pojazdów opancerzonych - Armored Warfare. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (20 lutego) do sprzedaży trafi survivalova gra przygodowa, której akcja toczy się w retro-futurystycznym świecie science-fiction - Symmetry. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 39,90 zł dla PC oraz 59,90 zł dla PS4. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (21 lutego) ukaże się zręcznościowa, kolorowa gra platformowa 2D - Rad Rodgers. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (22 lutego) swoją premierę będzie miała kooperacyjna, trzecioosobowa gra akcji z elementami skradanki i survivalu - Metal Gear Survive. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 169,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (22 lutego) do sprzedaży trafi pełnoprawne rozszerzenie do kosmicznej strategii 4X osadzonej w realiach science-fiction - Stellaris: Apocalypse. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (23 lutego) ukaże się trzecioosobowa gra akcji z elementami skradanki, horroru i thrillera - Past Cure. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (23 lutego) swoją premierę będzie miała gra action RPG bazujące na popularnej multimedialnej marce zapoczątkowanej przez japońską serię powieści młodzieżowych - Sword Art Online: Fatal Bullet. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?