Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia luty 05 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 513 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 5 - 11 lutego będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (6 lutego) do sprzedaży trafi połączenie platformówki i gry typu metroidvania - Dandara. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (6 lutego) ukaże się zręcznościowa gra imprezowa - Marooners. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (7 lutego) swoją premierę będzie miała gra przygodowa z elementami zręcznościowymi i logicznymi - Pinstripe. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (7 lutego) do sprzedaży trafi kompleksowy remake trzecioosobowej gry akcji z 2005 roku - Shadow of the Colossus. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (8 lutego) ukaże się gra łącząca platformówki ze strategią tower defense - Aegis Defenders. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 lutego) swoją premierę będzie miał pierwszoosobowy, sandboksowy survival czerpiący inspiracje z Minecrafta i DayZRust. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (8 lutego) do sprzedaży trafi dodatek do szóstej części legendarnej serii gier strategicznych - Civilization VI: Rise and Fall. Produkcja wydana zostanie na PC w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 129,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 lutego) ukaże się pierwszoosobowa, zręcznościowa, wyścigowa platformówka - Sprint Vector. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?