Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia styczeń 22 2018 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 429 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 22 - 28 stycznia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (23 stycznia) do sprzedaży trafi pierwsze, duże rozszerzenie DLC do trzecioosobowej gry akcji - Assassin's Creed: Origins - The Hidden Ones. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (23 stycznia) ukaże się gra RPG łącząca nowoczesną trójwymiarową oprawę graficzną z klimatem i mechanizmami produkcji 16-bitowych - Lost Sphear. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w japońskiej wersji językowej (angielskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (23 stycznia) swoją premierę będzie miał klasyczny dwuwymiarowy beat 'em up z elementami RPG - OK K.O.! Let's Play Heroes. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (23 stycznia) do sprzedaży trafi sandboksowa, przygodowa gra akcji z elementami zręcznościowymi i RPG - Subnautica. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (23 stycznia) ukaże się pierwszy duży dodatek do strategii RTS - Total War: Warhammer II - Rise of the Tomb Kings. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 74,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (24 stycznia) swoją premierę będzie miał pierwszoosobowy horror zaprojektowany z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości - The Inpatient. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (26 stycznia) do sprzedaży trafi klasyczna, zręcznościowa bijatyka, w której naprzeciw siebie stają bohaterowie mangowego uniwersum Dragon BallDragon Ball FighterZ. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 219,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (26 stycznia) ukaże się kolejna część serii gier action RPG, w której gracz wciela się w łowcę potworów - Monster Hunter: World. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (26 stycznia) swoją premierę będzie miała gra strategiczna traktująca o zarządzaniu firmą zajmującą się rozbudową sieci kolejowych - Railway Empire. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 169,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?