Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia grudzień 11 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 247 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 11 - 17 grudnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (12 grudnia) swoją premierę będzie miał dodatek do sieciowej, pierwszoosobowej gry akcji ARK: Survival EvolvedARK: Aberration. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (12 grudnia) ukaże się specjalna wersja pierwszoosobowej gry RPG przeznaczonej dla gogli rzeczywistości wirtualnej - Fallout 4 VR. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 259,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (12 grudnia) do sprzedaży trafi remaster wydanej w 2006 roku przygodowek gry akcji - Okami HD. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 109,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (12 grudnia) swoją premierę będzie miał darmowy, fabularny dodatek DLC do pierwszoosobowego survival horroru - Resident Evil VII: Biohazard - Not a Hero. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (12 grudnia) ukaże się niesamodzielny, fabularny dodatek DLC do pierwszoosobowego survival horroru - Resident Evil VII: Biohazard - End of Zoe. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (13 grudnia) do sprzedaży trafi ostatnie z trzech rozszerzeń fabularnych do kolejnej odsłony cyklu japońskich RPG - Final Fantasy XV: Episode Ignis. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (14 grudnia) swoją premierę będzie miał dodatek do pierwszoosobowej strzelanki - Wolfenstein II: The New Colossus - The Adventures of Gunslinger Joe. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (14 grudnia) ukaże się gra przygodowa osadzona w realiach science-fiction - Finding Paradise. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sobotę (16 grudnia) do sprzedaży trafi gra MMORPG osadzona w świecie fantasy - Titan Siege. Produkcja wydana zostanie na PC w chińskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?