Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia grudzień 04 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 312 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 4 - 10 grudnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (4 grudnia) swoją premierę będzie miał dodatek do pierwszoosobowej strzelanki - Wolfenstein II: The New Colossus - The Adventures of Gunslinger Joe. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

Aktualizacja: Rozszerzenie wydane zostanie 14 grudnia. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (5 grudnia) ukaże się czwarta odsłona serii trzecioosobowych gier akcji z zombie w roli głównej - Dead Rising 4: Frank's Big Package. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 grudnia) do sprzedaży trafi trzecioosobowa, humorystyczna gra platformowa utrzymana w kreskówkowym klimacie - A Hat in Time. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne (06.12) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 grudnia) swoją premierę będzie miało czwarte duże rozszerzenie DLC do popularnego symulatora ciężarówek - Euro Truck Simulator 2: Italia. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 59,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (5 grudnia) ukaże się pierwsze rozszerzenie do symulatora zimowych sportów ekstremalnych - Steep: Droga do Olimpiady. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 119,90 zł.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 grudnia) do sprzedaży trafi rozszerzenie do trzecioosobowej gry RPG akcji - The Surge: A Walk in the Park. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 grudnia) swoją premierę będzie miał zestaw zawierający pierwszy i drugi sezon gry oraz A New Frontier, 400 Days i miniserię o losach Michonne - The Walking Dead: The Telltale Series Collection. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (7 grudnia) ukaże się kolejny dodatek do karcianej gry free-to-play osadzonej w uniwersum serii WarcraftHearthstone: Koboldy i katakumby. Produkcja wydana zostanie na PC i urządzenia mobilne z systemem Android w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (7 grudnia) do sprzedaży trafi nietypowa produkcja łącząca elementy gry logicznej, przygodowej i strategii - Reigns: Her Majesty. Produkcja wydana zostanie na PC i urządzenia mobilne z systemem Android w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (7 grudnia) swoją premierę będzie miała trzecia część cyklu strategii czasu rzeczywistego z elementami RPG - SpellForce 3. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 159,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (7 grudnia) ukaże się karciana gra logiczno-przygodowa z gatunku visual novel - Shadowhand. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (8 grudnia) do sprzedaży trafi pierwszy dodatek DLC do pierwszoosobowej strzelanki science-fiction - Destiny 2: Curse of Osiris. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (8 grudnia) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa, przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji skradanki - Hello Neighbor. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sobotę (9 grudnia) ukaże się reedycja zręcznościowej platformówki - LocoRoco 2 Remastered. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 


 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?