Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 20 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 366 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 20 - 26 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (21 listopada) swoją premierę będzie miało drugie rozszerzenie do ekonomicznej strategii skupiającej się na budowaniu miast - Cities: Skylines - Snowfall. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (21 listopada) ukaże się interaktywna gra przygodowa oparta na licencji popularnej filmowej serii - Planet of the Apes: Last Frontier. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 84,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (21 listopada) do sprzedaży trafi strategia turowa, w której naprzeciw siebie stają dwa narody: Artemisianie i Zipangowie - Tiny Metal. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (21 listopada) swoją premierę będzie miała poboczna odsłona cyklu Final Fantasy, przygotowana z myślą o najmłodszych graczach - World of Final Fantasy. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (22 listopada) ukaże się gra z serii PlayLink, która wraz z pięciorgiem znajomych pozwala ci przeprowadzić śledztwo i namierzyć niesławnego zabójcę - Ukryty plan. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 79,90 zł.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także w środę (22 listopada) do sprzedaży trafi kolejna odsłona popularnej serii muzycznej - SingStar Celebration. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 79,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (22 listopada) ukaże się pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji science-fiction - TARTARUS. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 


 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?