Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 13 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 277 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 13 - 19 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (14 listopada) swoją premierę będzie miała ostateczna wersja ekonomicznego symulatora rolnictwa - Farming Simulator 17: Platinum Edition. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 99,90 zł dla PC oraz 199,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (14 listopada) ukaże się kontynuacja zręcznościowej bijatyki wydanej w 2013 roku - Injustice: Gods Among Us - Injustice 2. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 189,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (14 listopada) do sprzedaży trafi przygodowa, detektywistyczna gra akcji utrzymana w stylistyce noir - L.A. Noire. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (14 listopada) swoją premierę będzie miał remake wydanej w 1999 roku przygodowej gry akcji Outcast od studia AppealOutcast: Second Contact. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (15 listopada) ukaże się artystyczna gra przygodowa z elementami logicznymi autorstwa Heavy Spectrum Entertainment Labs - Oure. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (16 listopada) do sprzedaży trafi kolejny dodatek do strategicznej gry RTS - Crusader Kings II: Jade Dragon. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (16 listopada) swoją premierę będzie miał kolejny dodatek DLC do ekonomicznej, turowej strategii wojennej - Europa Universalis IV: Cradle of Civilization. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (16 listopada) ukaże się pierwszoosobowa gra akcji utrzymana w konwencji horroru science-fiction - Hollow. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (17 listopada) do sprzedaży trafi kontynuacja wydanej w 2013 roku zręcznościowej platformówki - LEGO Marvel Super Heroes 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 99,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (17 listopada) swoją premierę będzie miała gra logiczna / zręcznościowa, w której sterujemy ogromną kulą farby - de Blob. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (17 listopada) ukaże się pierwszoosobowa gra akcji, w której wcielamy się w rolę superbohatera - Megaton Rainfall. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (17 listopada) do sprzedaży trafi kontynuacja sieciowej strzelanki osadzonej w uniwersum science-fiction - Star Wars: Battlefront II. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 239,90 zł dla PC oraz 299,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (17 listopada) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona serii symulatorów życia, za stworzenie których odpowiada studio MaxisThe Sims 4. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej) i sugerowanej cenie 149,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (17 listopada) ukaże się pierwszoosobowa gra akcji osadzona w realiach fantasy, stworzona z myślą o rzeczywistości wirtualnej - The Elder Scrolls V: Skyrim VR. Produkcja wydana zostanie na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 279,90 zł.

 

 


 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?