Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia listopad 06 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 260 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 6 - 12 listopada będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (7 listopada) swoją premierę będzie miało pierwsze rozszerzenie do trzecioosobowej gry akcji osadzonej w realiach postapokaliptycznych - Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds. Produkcja wydana zostanie na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 84 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (7 listopada) ukaże się trzecioosobowa gra akcji, za stworzenie której odpowiada słynny japoński zespół Team Ninja - NiOh: Complete Edition. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 219,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (7 listopada) do sprzedaży trafi kolejna odsłona zręcznościowych platformówek z tytułowym błękitnym jeżem w roli głównej - Sonic Forces. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (7 listopada) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa, zręcznościowa platformówka osadzona w bajkowym świecie - Super Lucky's Tale. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (7 listopada) ukaże się kolejne duże rozszerzenie do gry MMORPG osadzonej w świecie fantasy - The Elder Scrolls Online: Clockwork City. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (10 listopada) do sprzedaży trafi trzecioosobowa, zręcznościowa gra akcji z elementami platformowymi - Ben 10. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (10 listopada) swoją premierę będzie miało humorystyczne, turowe RPG z otwartym światem - Cat Quest. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (10 listopada) ukaże się kolejna odsłona cieszącego się dużą popularnością menadżera piłkarskiego - Football Manager 2018. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 179,90 zł.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (10 listopada) do sprzedaży trafi zręcznościowa platformówka, która stanowi następcę gry Max & The Magic MarkerMax: The Curse of Brotherhood. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (10 listopada) swoją premierę będzie miało kolejne rozszerzenie do popularnego symulatora życia The Sims 4 - The Sims 4: Psy i koty. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (10 listopada) ukaże się kolejna odsłona popularnego cyklu gier wyścigowych - Need for Speed: Payback. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 239,90 zł dla PC oraz 299,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 


 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?