Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia październik 02 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 233 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 2 - 8 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (2 października) swoją premierę będzie miała osadzona na polach bitew Drugiej wojny światowej gra wieloosobowa kładąca nacisk na drużynową strategię - Divided We Fall. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (2 października) ukaże się pierwszoosobowy shooter, który debiutował jako free-to-play w roku 2009 - theHunter: Call Of The Wild. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy)Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (3 pażdziernika) do sprzedaży trafi gra jRPG z turowym systemem walki - Battle Chasers: Nightwar. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 119,90 zł dla PC.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (3 pażdziernika) swoją premierę będzie miała pierwsze rozszerzenie DLC do gry fantasy / RPG Dragon's Dogma - Dragon's Dogma: Dark Arisen. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 109,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (3 pażdziernika) ukaże się kolejna część bestsellerowej serii samochodowych gier wyścigowych - Forza Motorsport 7. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne  w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (4 pażdziernika) do sprzedaży trafi brutalna, gangsterska gra wyścigowa stworzona z myślą o rzeczywistości wirtualnej - Road Redemption. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (5 pażdziernika) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa, humorystyczna gra platformowa utrzymana w kreskówkowym klimacie - A Hat in Time. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (6 pażdziernika) ukaże się kontynuacja zabawnej strategii RTS - Mushroom Wars 2. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?