Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 25 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 265 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 25 września - 1 października będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (26 września) swoją premierę będzie miała trzecia część cyklu gier typu visual novel utrzymanych w konwencji thrillera - Danganronpa V3: Killing Harmony. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i PSV w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (26 września) ukaże się zręcznościowa, trzecioosobowa, przygodowa gra akcji, która przenosi nas do świata fantasy - Hob. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (26 września) do sprzedaży trafi kooperacyjna, sieciowa strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej - RAID: World War II. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (26 września) swoją premierę będzie miała taktyczna strzelanka typu top-down utrzymana w stylistyce cyberpunk - RUINER. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (26 września) ukaże się w fazie wczesnego dostępu kolejna odsłona cyklu ekonomicznych strategii cRPG - The Guild 3. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (27 września) do sprzedaży trafi kontynuacja zręcznościowej platformówki typu metroidvania - SteamWorld Dig 2. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (28 września) swoją premierę będzie miała gra RPG z elementami dungeon crawlera - Fall of Light. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 59,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 września) ukaże się kontynuacja turowej strategii RTS osadzonej w realiach fantasy - Total War: Warhammer II. Produkcja wydana zostanie na PC w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej)Sugerowana cena gry to 179,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (29 września) do sprzedaży trafi dwuwymiarowa, zręcznościowa gra akcji utrzymana w klimacie starych kreskówek - Cuphead. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (29 września) swoją premierę będzie miała kolejna część najpopularniejszej serii gier piłkarskich na świecie - FIFA 18. Produkcja wydana zostanie na PC, PS3, PS4, X360 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 239,90 zł dla PC, PS3 i X360 oraz 299,90 zł dla PS4 i XOne.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?