Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia wrzesień 04 2017 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 546 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 4 - 10 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (5 września) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa gra z gatunku horror oparta na mrożącej krew w żyłach legendzie miejskiej - Don't Knock Twice. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 września) ukaże się druga odsłona serii trzecioosobowych, zręcznościowych platformówek - Knack 2. Produkcja wydana zostanie na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (5 września) do sprzedaży trafi rozszerzenie DLC do pierwszoosobowej strzelanki - Sniper: Ghost Warrior 3 - Sabotaż. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (6 września) swoją premierę będzie miała kontynuacja pierwszoosobowej strzelaniny utrzymanej w realiach science-fiction - Destiny 2. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 299,90 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (7 września) ukaże się rozszerzenie do klasycznego RPG osadzonego w realiach fantasy - Tyranny: Bastard's Wound. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (8 września) do sprzedaży trafi gra logiczna z kategorii “lasery i lustra” - Archaica: The Path of Light. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Brak avatara
    #1 | tereskaa mówi:12 wrzesień 2017

    Sniper: Ghost Warrior 3 zapowiada się bardzo ciekawie