Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 28 2017 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 769 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 28 sierpnia - 3 września będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (28 sierpnia) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa gra z gatunku horror oparta na mrożącej krew w żyłach legendzie miejskiej - Don't Knock Twice. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

Aktualizacja: Premiera została przeniesiona na 5 września. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (28 sierpnia) ukaże się pierwszoosobowa gra akcji / strzelanka rozgrywająca się w całości we wnętrzu ludzkiego ciała - Project Remedium. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także w poniedziałek (28 sierpnia) do sprzedaży trafi zręcznościowa strategia typu tower defense - Rock of Ages II: Bigger and Boulder. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (29 sierpnia) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra akcji utrzymana w klimacie fantasy - Absolver. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (29 sierpnia) ukaże się pierwszoosobowa, sandboksowa, survivalowa gra akcji, w której głównymi rywalami graczy są dinozaury - ARK: Survival Evolved. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (29 sierpnia) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa, sieciowa gra akcji korzystająca z modelu Free to Play - ARK: Survival of the Fittest. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (29 sierpnia) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa strzelanka, za stworzenie której odpowiada studio IllFonic - Dead Alliance. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (29 sierpnia) ukaże się pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w klimatach science-fiction - Obduction. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (29 sierpnia) do sprzedaży trafi konwersja gry RPG osadzonej w realiach fantasy - Pillars of Eternity: Complete Edition. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (29 sierpnia) swoją premierę będzie miała gra wyścigowa osadzona w realiach science-fiction - Redout. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (29 sierpnia) ukaże się gra akcji utrzymana w konwencji survival horroru - Resident Evil: Revelations. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (29 sierpnia) do sprzedaży trafi ulepszona wersja trzecioosobowej, przygodowej gry akcji, która przenosi nas w realia science-fiction - ReCore: Definitive Edition. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w podwójnej wersji językowej do wyboru (polskiej i angielskiej).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (29 sierpnia) swoją premierę będzie miał pakiet rozszerzający do gry strategicznej roku 2016 - XCOM 2: War of the Chosen. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 179,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (29 sierpnia) ukaże się remake wydanej w 2005 roku gry Yakuza na konsolę PS2 - Yakuza: Kiwami. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (30 sierpnia) do sprzedaży trafi symulator surfingu, w którym gracze mogą popływać na pięciu najważniejszych miejscach dla wszystkich surferów - Surf World Series. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (31 sierpnia) swoją premierę będzie miała kosmiczna strategia czasu rzeczywistego osadzona w popularnym uniwersum - Battlestar Galactica Deadlock. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (31 sierpnia) ukaże się prequel ciepło przyjętej epizodycznej gry przygodowej Life Is Strange - Life Is Strange: Before the Storm. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Nakata
    #1 | Nakata mówi:29 sierpień 2017

    Tylko Life Is Strange: Before the Storm Smile