Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 21 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 661 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 21-27 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (21 sierpnia) swoją premierę w fazie wczesnego dostępu będzie miała zręcznościowa gra wyścigowa nastawiona na rozgrywkę w trybie wieloosobowym - World of Speed. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (22 sierpnia) w fazie wczesnego dostępu ukaże się piąta odsłona serii strzelanek przeznaczona w tałości do zabawy wieloosobowej - Quake Champions. Produkcja wydana zostanie na PC w agielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (22 sierpnia) do sprzedaży trafi kontynuacja symulatora więźnia, łączącego w sobie elementy zręcznościowe, logiczne i przygodowe - The Escapists 2. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 59,90 zł dla PC oraz 129,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (22 sierpnia) swoją premierę będzie miała humorystyczna gra przygodowa typu point'n'click - Thimbleweed Park. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (23 sierpnia) ukaże się rozszerzenie do trzecioosobowej przygodowej gry akcji Uncharted 4: A Thief's End - Uncharted: The Lost Legacy. Produkcja wydana zostanie na PS4 w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 169,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (24 sierpnia) do sprzedaży trafi sieciowa gra action RPG typu hack'n'slash osadzona w świecie fantasy - Path of Exile. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (25 sierpnia) swoją premierę będzie miała kolejna część cyklu gier wyścigowych na licencji Formuły 1 - F1 2017. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 199,90 zł dla PC oraz 259,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (25 sierpnia) ukaże się kolejna odsłona cyklu gier sportowych pozwalających pokierować wszystkimi drużynami z ligi NFL - Madden NFL 18. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (25 sierpnia) do sprzedaży trafi kolekcja zawierająca trzy części popularnej serii bijatyk - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (25 sierpnia) swoją premierę będzie miała kolekcja zawierająca cztery części popularnej serii bijatyk - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?