Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 14 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 227 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 14 - 20 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

W poniedziałek (14 sierpnia) swoją premierę będzie miała gruntownie odświeżona wersja gry z gatunku strategii science-fiction - StarCraft: Remastered. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (15 sierpnia) ukaże się trzecioosobowa gra akcji osadzona w sandboksowym świecie - Agents of Mayhem. Produkcja wydana zostanie na PC (wersja pudełkowa zostanie wydana 18.08) oraz PS4 i XOne (18.08) w kinowej wersji językowej (polskie napisy) oraz sugerowanej cenie 199,90 zł dla PC oraz 259,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (15 sierpnia) do sprzedaży trafi ekonomiczna strategia, w któej podejmuje się zarządzania miastem - Cities: Skylines. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (15 sierpnia) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa strzelanka osadzona w realiach science-fiction - Matterfall. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (15 sierpnia) ukaże się pierwszoosobowy survival horror osadzony w cyberpunkowym uniwersum - >observer_. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (15 sierpnia) do sprzedaży trafi klasyczna, dwuwymiarowa, zręcznościowa platformówka o przygodach jeża Sonica - Sonic Mania. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (15 sierpnia) swoją premierę będzie miała dwuwymiarowa gra przygodowa oparta na kultowej powieści autorstwa Kena Folletta - Filary Ziemi. Produkcja wydana zostanie na PC (wersja pudełkowa zostanie wydana 16.08) oraz PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 79,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (17 sierpnia) ukaże się gra o przetrwaniu, eksploracji oraz strachu, której akcja rozgrywa się gdzieś na terytorium bloku wschodniego - Darkwood. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (18 sierpnia) do sprzedaży trafi gra w rytm przemocy: klasyczna muzyczna gra akcji, zawrotna prędkość i brutalna siła - Thumper. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (18 sierpnia) swoją premierę będzie miał trzeci pakiet DLC do trzecioosobowej gry akcji - Just Cause 3: Bavarium Sea Heist. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?