Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia sierpień 07 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 255 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 7 - 13 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (8 sierpnia) swoją premierę będzie miało trzecie rozszerzenie wchodzące w skład przepustki sezonowej do pierwszoosobowej strzelanki - Call of Duty: Infinite Warfare - Absolution. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (8 sierpnia) ukaże się kontynuacja epizodycznej gry przygodowej pod tytułem Batman: The Telltale Series - Batman: The Telltale Series - The Enemy Within. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 sierpnia) do sprzedaży trafi humorystyczne, turowe RPG z otwartym światem - Cat Quest. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (8 sierpnia) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa gra akcji typu hack'n'slash od studia Ninja Theory - Hellblade: Senua's Sacrifice. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (8 sierpnia) ukaże się pierwszoosobowy, eksploracyjny survival - The Long Dark. Produkcja wydana zostanie na PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (8 sierpnia) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa, sieciowa strzelanka osadzona w realiach science-fiction - LawBreakers. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (8 sierpnia) swoją premierę będzie miał szósty dodatek do gry MMORGP The Lord of the Rings Online - The Lord of The Rings Online: Mordor. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (11 sierpnia) ukaże się wojenna strategia czasu rzeczywistego - Sudden Strike 4. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 159,90 zł.

 

 

 


 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?