Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 31 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 598 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 31 lipca - 6 sierpnia będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (1 sierpnia) swoją premierę będzie miała nietypowe połączenie strategii turowej i "chodzonej" bijatyki - Aztez. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (1 sierpnia) ukaże się oryginalna strategia czasu rzeczywistego opracowana z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości - Dino Frontier. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (1 sierpnia) do sprzedaży trafi odświeżona wersja muzycznej strategii z handhelda PSP - Patapon Remastered. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (1 sierpnia) swoją premierę będzie miała ekonomiczna strategia czasu rzeczywistego, w której zadaniem gracza jest zarządzanie całym państwem - Supreme Ruler: The Great War. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (1 sierpnia) ukaże się pierwszoosobowy, eksploracyjny survival - The Long Dark. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (2 sierpnia) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa, przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie science-fiction - Tacoma. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W niedzielę (6 sierpnia) swoją premierę będzie miało trzecie rozszerzenie wchodzące w skład przepustki sezonowej do pierwszoosobowej strzelanki - Call of Duty: Infinite Warfare - Absolution. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w pełnej polskiej wersji językowej.

Aktualizacja: Premiera została przesunięta na 08.08.2017

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?