Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia lipiec 24 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 247 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 24 - 30 lipca będą miały swoje premiery.

 

 

 

We wtorek (25 lipca) swoją premierę będzie miała gra strategiczna typu city builder - Aven Colony. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 119,90 zł dla PC i 129,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (25 lipca) ukaże się oryginalna gra action RPG - Pyre. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (25 lipca) do sprzedaży trafi odświeżona wersja trzecioosobowej platformówki CloudBuilt - Super Cloudbuilt. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne (28.07) w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (27 lipca) swoją premierę będzie miała przystępna strategia czasu rzeczywistego na ogromną skalę - Realpolitiks. Produkcja wydana zostanie na urządzenie mobilne z systemem Android w kinowej wersji językowej (polskie napisy). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (27 lipca) ukaże się detektywistyczna gra przygodowa typu point-and-click, utrzymana w stylu retro - The Darkside Detective. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (28 lipca) do sprzedaży trafi taktyczna strategia czasu rzeczywistego, jaka wzorowana jest na trzech pierwszych odsłonach cyklu Commandos - Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej. Sugerowana cena gry to 219,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (28 lipca) swoją premierę będzie miała niezależna gra akcji z gatunku metroidvania - Sundered. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?