Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia czerwiec 12 2017 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 636 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 12 - 18 czerwca pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

W środę (14 czerwca) do sprzedaży trafi dodatek do czwartej odsłony popularnej serii historycznych gier strategicznych - Europa Universalis IV: Third Rome. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (14 czerwca) swoją premierę będzie miało drugie duże rozszrzenie do wojennej strategii RTS - Hearts of Iron IV: Death or Dishonor. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 39,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (15 czerwca) ukaże się kolejna odsłona symulacji wyścigów motocyklowych - MotoGP 17. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (15 czerwca) do sprzedaży trafi zremasterowana muzyczna strategia - Patapon Remastered. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (15 czerwca) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu menadżerów kolarskich Pro Cycling Manager 2017. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (15 czerwca) ukaże się czternasta część słynnej japońskiej serii bijatyk - King of Fighters XIV. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (15 czerwca) do sprzedaży trafi drugie oficjalne rozszerzenie fabularne do cyklu trzecioosobowych gier action RPG osadzonych w realiach fantasy - Two Worlds II: Call of the Tenebrae. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (16 czerwca) swoją premierę będzie miała kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych opartych na filmach animowanych studia Pixar - Auta 3: Wysokie Obroty. Produkcja wydana zostanie na PS3, PS4, WiiU, XOne i X360 w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 249,90 zł dla PS4 i XOne oraz 209,90 zł dla PS3 i X360.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Avatar użytkownika Karfein
    #1 | Karfein mówi:13 czerwiec 2017

    Wydaje się, że Patapon Remastered został opóźniony na zachodzie. Oficjalna podstrona Sony mówi o 31 grudnia, jakiś sklep wysyłkowy o 18 lipca. Ale jak ktoś ma japońskie konto, może poszaleć Smile