Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 15 2017 Kategoria: brak 0 komentarzy 347 czytań

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 15 - 21 maja pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

We wtorek (16 maja) do sprzedaży trafi drugie rozszerzenie wchodzące w skład przepustki sezonowej do pierwszoosobowej strzelanki - Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w pełnej polskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (16 maja) swoją premierę będzie miała kontynuacja zręcznościowej bijatyki wydanej w 2013 roku - Injustice: Gods Among Us - Injustice 2. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (16 maja) ukaże się pierwszoosobowa, cyberpunkowa gra RPG utrzymana w klimacie science-fiction - StarCrawlers. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (16 maja) do sprzedaży trafi trzecioosobowa gra action RGP osadzona w realiach mrocznego science-fiction - The Surge. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy)Sugerowana cena gry to 179,90 zł dla PC oraz 249,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (17 maja) swoją premierę będzie miała strzelanina FPP stworzona od podstaw z myślą o rzeczywistości wirtualnej - Farpoint. Produkcja wydana zostanie na PS4 w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 249,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (18 maja) ukaże się czwarte rozszerzenie do ekonomicznej strategii - Cities: Skylines - Mass Transit. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (18 maja) do sprzedaży trafi pierwszoosobowa strzelanka utrzymana w klimacie horroru - Inner Chains. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy)Sugerowana cena gry to 79,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w czwartek (18 maja) swoją premierę będzie miała komputerowa gra fabularna RPG autorstwa Pixelated Milk - Regalia: Of Men and Monarchs. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i PSV w kinowej wersji językowej (polskie napisy) i sugerowanej cenie 79,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (19 maja) ukaże się trzecioosobowa gra action RPG, której akcja rozgrywa się ulicach tokijskiej dzielnicy Akihabara - Akiba's Beat. Produkcja wydana zostanie na PS4 i PSV w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (19 maja) do sprzedaży trafi turowa strategia kosmiczna typu 4X - Endless Space 2. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy)Sugerowana cena gry to 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (19 maja) swoją premierę będzie miała trzecioosobowa, kooperacyjna gra RPG - Portal Knights. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 139,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (19 maja) ukaże się trzecioosobowa, zręcznościowa platformówka - Skylar & Plux: Adventure on Clover Island. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?