Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 08 2017 Kategoria: Premiery gier 0 komentarzy 212 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 8 - 14 maja pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

We wtorek (9 maja) do sprzedaży trafi rozszerzenie do symulatora rolniczego - Farming Simulator 17: Oficjalny Dodatek Big Bud. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 64,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (9 maja) swoją premierę będzie miało drugie duże rozszerzenie do samochodowej gry wyścigowej - Forza Horizon 3: Hot Wheels. Produkcja wydana zostanie na PC i XOne w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także we wtorek (9 maja) ukaże się zręcznościowa gra sportowa traktująca o koszykówce - NBA Playgrounds. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

We wtorek (9 maja) do sprzedaży trafi oldskulowa, pierwszoosobowa strzelanka utrzymana w realiach science-fiction - Strafe. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W środę (10 maja) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa, eksploracyjna gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru - Inner Voices. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (12 maja) ukaże się oldskulowa, dwuwymiarowa platformówka z elementami RPG - Elliot Quest. Produkcja wydana zostanie na XOne w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

Komentarze (0)

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?