Platformy:

Jesteś na SwiatGry.pl» Informacje ze świata gier» Premiery tygodnia!


Premiery tygodnia!

Napisał Nakata dnia maj 01 2017 Kategoria: Premiery gier 1 komentarzy 241 czytań
Premiery gier

Zapraszamy do zapoznania się z listą produkcji, które w dniach 1 - 7 maja pojawią się na półkach sklepowych.

 

 

 

W środę (3 maja) do sprzedaży trafi przygodowa gra zręcznościowa typu roguelike - TumbleSeed. Produkcja wydana zostanie na PC i PS4 w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek (4 maja) swoją premierę będzie miała rozgrywana w czasie rzeczywistym strategia 4X, osadzona w realiach science-fiction - Dawn of Andromeda. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (4 maja) ukaże się rozszerzenie do turowej, kosmicznej strategii science-fiction - Galactic Civilizations III: Crusade. Produkcja wydana zostanie na PC w angielskiej wersji językowej.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

W piątek (5 maja) do sprzedaży trafi trzecia część serii gier przygodowych, której fabuła kontynuuje wątki przedstawione w Dreamfall: The Longest Journey - Dreamfall: Chapters. Produkcja wydana zostanie na PS4 i XOne w angielskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 119,90 zł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tego samego dnia (5 maja) swoją premierę będzie miała pierwszoosobowa strzelanka z elementami psychologicznego horroru, stanowiącą reboot gry o tej samej nazwie, wydanej w 2006 roku - Prey. Produkcja wydana zostanie na PC, PS4 i XOne w pełnej polskiej wersji językowej i sugerowanej cenie 239,90 zł dla PC oraz 279,90 zł dla wersji konsolowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Także w piątek (5 maja) ukaże się pudełkowa wersja strategii czasu rzeczywistego na ogromną skalę, w której możesz zostać przywódcą każdego współczesnego państwa - Realpolitiks. Produkcja wydana zostanie na PC w kinowej wersji językowej (polskie napisy). Sugerowana cena gry to 59,90 zł. 

 

 

 


 

 

 

 

Komentarze (1)

  • Brak avatara
    #1 | JS2009 mówi:03 maj 2017

    Nie mogę się doczekać. Już CS mi się nudzi!!